nv78Дизайн-студія Murashka

Адреса: вул. Здоровя 3, Львов

Контактний телефон: +380 (32) 227-48-58

Веб-сайт: murashka-design.com.ua

MURASHKA- новий український модний бренд, представлений в обличчі двох сестер Ірини & Оксани МУРАШКА.

MURASHKA – це місце творчих ідей, місце матеріалізації продуктів уяви нового покоління дизайнерів , молодої крові — кипучої та бунтівної.

Ми працюємо над однією метою – втілити в життя за допомогою тканини мрію про прекрасне. Створюємо одяг, який дійсно прикрашає людину, прикриває недоліки, вигороджує красиві частини тіла. Адже особливу увагу приділяємо деталям, крою, технології, пропорції, якості.

Наше особливе світовідчуття дається взнаки в усьому, адже при створенні одягу вкладаємо туди часточку себе, тому одягаючи сукню від Murashka Ви відчуваєте, що ми хочемо Вам подарувати, а саме, позитивний настрій, та абсолютну впевненість у власних силах….

Стиль « MURASHKA» дозволяє одразу ж опинитися в центрі уваги на вечірці, в офісі, де б не були. Всі колекції одягу присвячуємо жінкам, у яких поєднуються риси харизматичного лідера із своєрідною легковажністю, жінкам авантюрним, рішучим, іронічним, з твердим характером, витонченим, звабливим.

Якщо Ви любите шик, виділятися тоді, цей одяг для Вас, адже саме він зробить із Вас справжню зірку як на святі, так і в повсякденному житті.

Основний принцип у роботі – кожна створена нами річ повинна обов’язково стати улюбленою в гардеробі кожної модниці, дарувати гарний настрій і ніколи не припадати пилом у шафі.

PS: Ми активно стежимо за новими тенденціями у моді, та практично не дотримуємося їх. Ми намагаємося створювати нову філософію, прагнемо створювати одяг поза часом …


Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію