Львів у Вікіпедії → Львів на карті →
sihДвері у Львові – Салон “Молоток”

Адреса: м. Львів, вул. Промислова, 50/52

Контактний телефон: +38 (032) 252-03-07

Веб-сайт: www.molotok.lviv.ua

Салон Молоток, що знаходиться за адресою м. Львів вул. Промислова,50/52 займає значну частку на ринку будівельних матеріалів у м. Львові та Львівській області.
За цей тривалий період часу Молоток зарекомендував себе як надійне та кваліфіковане підприємство, а саме уже три роки поспіль наше підприємство являється переможцем Міжнародної виставки «Гал Експо» Вікна. Двері. Дах., «Інтердизайн», що проходить у м. Львові.

Окрім цього з 2007 року наше підприємство являється офіційним торговим партнером польської фірми Gerda та єдиним офіційним дистриб’ютором польської фірми Drew-Holtz.
Основні напрямки діяльності нашого салону є продаж дверей, гаражних воріт, кованих виробів, природнього каменю, газобетону, димохідних систем та інших будівельних матеріалів.

Ми пропонуємо своєму клієнту найбільший вибір міжкімнатних та вхідних дверей. У нашому салоні представлено понад 200 основних моделей різних смаків, стилів та напрямків.

Для Вас ми також пропонуємо індивідуальне виготовлення дверей, лакування виробів з дерева та соснових дверей, найрізноманітніший підбір скла та вітражів.

Наше підприємство спеціалізується на підборі та продажі димохідних систем Schiedel, у зв’язку з цим ми проводимо різноманітні тренінги, майстер класи та семінари.

Окрім цього з 2008 року наш салон позиціонує себе також як виробник декоративної кованки, наші спеціалісти та дизайнери розроблять та виготовлять найрізноманітніші ескізи кованих виробів, садових меблів, загород, дашків, парканів, тощо. Наш салон спеціалізується на виробах з дерева, а також на розписі по дереву, декупажу, розпису під старовину.

Ми вмієм гарно працювати, ми вмієм гарно відпочивати – ми професіонали своєї справи.
Розташування на карті:

Подібні компанії:

“Двері у Львові – Салон “Молоток””

  1. Погос
    01.09.2011 at 19:07 #

    Дуже гарний Салон дверей:)

Додати відгук про компанію