Домова служба. Легке рішення Ваших проблем.

Ми працюємо, Ви відпочиваєте!

 Так вже буває, що в нашому побуті іноді потрібно зробити дрібний ремонт, але не завжди поруч є професіонал своєї справи, фахівець, який готовий виконувати робіту. Далеко не кожен господарь має вільний час для дрібного ремонту по дому через завантаженість на роботі, або в дома просто немає потрібного для ремонту інструменту. А то і зовсім, прекрасна жінка є господинею будинку. У таких випадках послуги, які пропонує Домова служба – незамінна підмога в домашньому побуті.Наш домашній майстер в широкому розумінні цього слова – майстер-універсал, висококваліфікований фахівець широкого профілю, який акуратно, швидко і якісно може виконати велику кількість різних видів робіт. Викликавши майстра додому, Ви отримуєте в одній особі наступні послуги: послуги електрика, послуги сантехніка, послуги столяра, послуги майстра по ремонту побутової техніки, ремонту квартир, послуги вантажника та послуги прибирання квартир!

Ми готові приїхати і якісно виконати будь-яку чоловічу домашню роботу в зручний для Вас час.

Слід зазначити, що Домова служба у Львові – це досить сучасний і економічний сервіс, так як обійдеться Вам набагато дешевше, ніж зробити виклик кількох майстрів вузького профілю окремо. Крім цього суттєво заощаджує Ваш особистий час.

Наш універсальний домашній майстер якісно і швидко зможе виконати: заміну або врізку замку, заміну дверей або скла, навішування карнизів, шафи або секції, укладання ламінату, здійснити дрібний ремонт у ванній кімнаті, переставити або полагодити будь-які меблі, монтаж і збірку нових меблів, повісити люстру або світильник, замінити або полагодить сантехніку на кухні, у ванній кімнаті, туалеті, усунути засмічення в каналізації або вентиляції, підключити пральну або посудомийну машину, а також будь-яку побутову техніку, повісити телевізор, налаштувати і встановити на Ваш персональний комп’ютер програмне забезпечення, канали телевізора, заміну личинки замку, розводку телевізійного кабелю, складання меблів, установку змішувача, установку унітазу, збірку душової кабіни, електромонтажні або сантехнічні роботи, установлення або заміну розетки, здійснить будь-які інші дрібні ремонтні роботи.

Чоловіча допомога нашим сервісом послуг виконується професійними фахівцями, які можуть вирішити різні технічні та ремонтні проблеми будь-якої складності. Всі наші майстри мають великий досвід роботи, оснащені всім необхідним інструментом та матеріалами, володіють всіма необхідними навичками і знаннями. Роботи виконуються якісно і швидко, відповідають різним стандартам і нормативам в будівельній справі. А також наші майстри мають і інші переваги:

• Чесність при роботі з клієнтами. У нашого майстра відсутнє бажання «здерти» з Вас як можна більше грошей, тому що ціна обговорюється спочатку при цьому можливе корегування у бік збільшення відбувається за рахунок додаткової роботи або виявлених прихованих масштабах робіт.

• Він не буде Вам радити самі дорогі рішення проблеми, просто тому, що це для нього найбільш прибутково, а завжди підбере оптимальне і вигідне для клієнта співвідношення ціна / якість.

• Індивідуальний підхід до кожного. Наш майстер не мислить буденними стандартами і шаблонами, і до кожного замовлення підходить творчо. Він завжди думає, як зробити максимально зручно і швидко для Вас.

• Акуратність у своїй справі. Після виконання будь-яких робіт Вам не доведеться виносити тонни сміття і тиждень відмивати підлогу в квартирі.

Також ми можемо запропонувати для комерційних організацій і товариств власників комплексне або абонентське обслуговування офісів і будівель.

Домова служба у Львові- це зручний і сучасний сервіс, який допоможе вирішити різні проблеми, пов’язані з дрібним побутовим ремонтом в квартирі, будинку або офісі.

 

 

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію