Львів у Вікіпедії → Львів на карті →
nv“Альтінг-груп” конструкції з скла

Адреса: вул. Антоновича, 120, Львів

Контактний телефон: +38 (067) 485 47 17

Тел.факс: 8 (032) 243 60 50

E-mail: sales@alting-group.com.ua

Веб-сайт: http://www.alting-group.com.ua/

Скло в архітектурі – символ краси та моди, матеріал з допомогою якого можна вирішувати ті чи інші архітектурні та дизайнерські завдання, які захоплюють цивілізацію. Скло – це матеріал, який створює ефект ілюзії, є невидимою межею між реальністю і світом фантазії. Скло називають матеріалом ілюзій. З його допомогою можна створювати ефект легкості та вишуканості. Кожен раз по новому архітектори використовують властивості скла для досягнення незвичних архітектурних ефектів.

Компанія «Альтінг-груп» – це українська компанія, яка була створена в період стрімкого зростання темпів будівництва та динамічного розвитку ринку світлопрозорих систем. Сферою діяльності Компанії є проектування і монтаж суцільноскляних конструкцій з безпечного гартованого скла підвищеної міцності.

Ми здійснюємо: фасадне заскління (вітрини, вхідні групи торгових і офісних центрів, автосалонів, ресторанів, готелів, банків, магазинів, бутіків, розважальних комплексів тощо); розробляємо скляні конструкції сходів, підлоги і дахів; встановлення міжкімнатних дверей, перегородок та скляних душових кабін, скління шахт панорамних ліфтів.

Компанія надає повний комплекс послуг з проектування, виготовлення та монтажу: виїзд спеціаліста по Україні, безкоштовні консультації конструктора, моделювання проекту, авторський нагляд, гарантійне обслуговування.

Наша Компанія успішно працює на ринку України протягом чотирьох років. Досвід Компанії та технологічні можливості дозволяють виконувати масштабні замовлення. Ми втілюємо в життя найскладніші проекти провідних дизайнерів і архітекторів.


Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію