sihАдвокатське об’єднання «Солдатенко, Лукашик та партнери»

Адреса: м.Львів, вул.Вірменська, 18

Контактний телефон: (+38 032) 2722642

Веб-сайт: www.slp.com.ua

Адвокатське об’єднання «Солдатенко, Лукашик та партнери» розпочало свою діяльність з 2004 року на підставі Свідоцтва про державну реєстрацію Міністерства юстиції України.
З метою розвитку в Україні громадянського суспільства, впровадження коректних правил ведення підприємницької діяльності команда Об’єднання з успіхом супроводжує функціонування підприємств та захищає порушені права як фізичних так юридичних осіб.
Команда юристів та фахівців суміжних галузей, що становлять собою єдиний механізм, щоденно робить все можливе для гарантування стійкого розвитку підприємств та справедливого дотримання прав кожного з людей.
Ми впевненні, що запорукою ефективного супроводу діяльності та відстоювання прав для кожного з Вас є професіоналізм, безпека захисту та конфіденційність. Дані принципи покладено в основу надання послуг нашим Об’єднанням.
Базисною засадою власної праці вважаємо безспірну необхідність встановлення рівних прав для кожного суб’єкта правовідносин – як українського так і закордонного.
Наш беззастережний авторитет в Ваших очах є найвищою цінністю Об’єднання.
Віримо в плідність взаємної співпраці та запевняємо в найкращих побажаннях щодо кожного з Вас.
Розташування на карті:

Подібні компанії:

Ваш відгук буде першим

Додати відгук про компанію